Biblioteka

SKAITYK NE TAM, KAD PRIEŠTARAUTUM AR NEIGTUM, NE TAM, KAD AKLAI PRIIMTUM IR NE TAM, KAD RASTUM TEMĄ POKALBIUI, BET KAD MĄSTYTUM IR SAMPROTAUTUM. BEKONAS

Bibliotekos – skaityklos veiklos tikslas: visapusiškai tenkinti mokyklos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauti ugdymo procese, sudaryti sąlygas asmenybei savarankiškai tobulėti bei tobulinti veiklos kokybę. Operatyvus lankytojų aprūpinimas informacija. Gimnazijos skaitykloje gali vykti pamokos, egzaminai, posėdžiai, seminarai, konferencijos ir kiti renginiai susiję su švietėjiška veikla, suderinus su gimnazijos direktoriumi. Skaitykloje galima naudotis esančia technika: kompiuteriais, stacionariu kompiuteriniu, multimedia projektoriumi, spausdintuvu – kopijavimo aparatu. Visi lankytojai privalo tausoti techniką, inventorių, netrukdyti dirbti kitiems, apie pastebėtus technikos gedimus pranešti bibliotekininkui. Apie vyksiančius renginius, posėdžius, konferencijas būtina pranešti ir derinti  iš anksto su bibliotekininku.

Bibliotekos darbo laikas:

• pirmadieniais nuo 7.45 – 16.30 val., pietų pertrauka nuo 12.00 – 12.30 val.
  • antradieniais nuo 7.45 – 16.30 val.,  pietų pertrauka nuo 12.00 – 12.30 val.
  • trečiadieniais nuo 7.45 – 16.30 val.,  pietų pertrauka nuo 12.00 – 12.30 val.
  • ketvirtadieniais nuo 7.45 – 16.30 val.,  pietų pertrauka nuo 12.00 – 12.30 val.
  • penktadieniais 7.45 – 15.15 val., pietų pertrauka nuo 12.00 – 12.30 val.

TELŠIŲ ,,DŽIUGO“ GIMNAZIJOS NAUDOJIMOSI BIBLIOTEKA TAISYKLĖS

TELŠIŲ ,,DŽIUGO“ GIMNAZIJOS APRŪPINIMO BENDROJO UGDYMO DALYKŲ VADOVĖLIAIS, JŲ KOMPLEKTŲ DALIMIS IR MOKYMO PRIEMONĖMIS TVARKOS APRAŠAS

2022 m. vadovėlių pirkimo ataskaita