Mokinių konferencija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokinių konferencija

Balandžio 9 dieną Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko mokinių konferencija „Sveikoje aplinkoje – sveikas aš“. Gimnazistai skaitė pranešimus bei pristatė atliktus tyrimus apie emocinį smurtą internetinėje erdvėje, triukšmą mokykloje, kiek kenksmingų medžiagų yra daržovėse, pirktose parduotuvėje, kaip mokinių patiriamos emocijos atsispindi piešiniuose ir kt. Telšių „Džiugo“ gimnazijos III klasės mokinės Ema Petkevičiūtė, Greta Kaubrytė ir Snieguolė Pleinytė kalbėjo apie cukraus bei kavos poveikį organizmui ir aptarė rezultatus atliktų gimnazijoje apklausų apie tai, kiek ir kokių mūsų gimnazistai suvartoja saldumynų bei kokią kavą labiausiai mėgsta ir kiek jos išgeria. Taip pat Varnių gimnazistai pristatė stendinius pranešimus apie fizinį aktyvumą, vandens įtaką sveikatai, nerimą mokyklos bendruomenėje.

Konferencijos dalyviai džiaugėsi galimybe paklausyti įdomių ir naudingų pranešimų, pagerinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Gimnazijos psichologė Isidora Stonienė