„Metų knygos rinkimai“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Metų knygos rinkimai“

Skaitymas yra vienas reikšmingiausių žmogaus prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų. Knygų skaitymas labai svarbus besimokančiajam, nes ugdo profesines, dalykines kompetencijas, formuoja tam tikras vertybines nuostatas. Suvokdamos grožinės literatūros skaitymo svarbą ir matydamos modernios visuomenės atitolimą nuo knygos, dalyvavome nacionaliniame projekte „Metų knygos rinkimai 2019“. Teikėme paraišką knygoms, skirtoms paauglių kategorijai, ir laimėjome knygas paaugliams, jas planuojame pristatyti per renginį gimnazijoje.

Projekto knygos šiuo metu eksponuojamos skaitykloje, kur galite jas pavartyti ir paskaityti. Taip pat džiugu, kad antrą knygų komplektą mums suteikė galimybę įsigyti gimnazijos direktorius – jas mokiniai, atėję į biblioteką, galės pasiimti ir namuose paskaityti.

Bibliotekininkės ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos