„eTwinning“ būrelio naujienos @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„eTwinning“ būrelio naujienos

Prieš keletą dienų mus pasiekė džiugi naujiena, kad rugsėjo – lapkričio mėnesiais mūsų vykdytas projektas „eKalbų diena“ buvo įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu. Tai jau antras kokybės ženklelis už projektinę veiklą gimnazijoje. Projektas buvo skirtas Europos kalbų dienai paminėti ir net 11 Europos šalių mokyklų mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, susipažino su Europos kalbomis, tų šalių tradicijomis ir kultūriniu paveldu.

Šiuo metu sėkmingai vyksta dar du projektai – „Influenced“ („Daryti įtaką“) su partneriais iš Vokietijos ir Italijos bei „Elements of Colour: from Chemistry to Fine Art“ („Spalvų elementai: nuo chemijos iki dailės“) su partneriais iš Prancūzijos. Įdomios veiklos tęsis iki mokslo metų pabaigos.

Anglų kalbos mokytoja I. Benikienė