Džiaugiamės mokinių laimėjimais @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Džiaugiamės mokinių laimėjimais

Vasario 12 d. ,,Ateities” progimnazijoje vyko 26-osios Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados rajono etapas. Dalyvauti olimpiadoje norą pareiškė net dešimt I-III klasių mokinių. Gimnazistai turėjo pademonstruoti gramatikos, leksikos ir krašto pažinimo žinias. Ypač daug ruoštis reikėjo trečiokams. Jie turėjo pakartoti ne tik kalbos, bet ir socialines, kultūrines žinias apie XIX – XX a. garsius rašytojus, dailininkus ir kompozitorius, išmanyti Rusijos papročius, šventes, patiekalus, tautinius rūbus bei amatus, gerai žinoti šalies geografiją.

I vietą tarp pirmokų pelnė mūsų gimnazistė Gilvida Zaiceva (Ic klasė, mokytoja R. Vidrinskienė), II vietą užėmė IIe klasės mokinė Vitalija Momgaudytė (mokytoja D. Mendeikienė), IIIa klasės mokinys Aleksandras Simonenko laimėjo I vietą tarp trečiokų, įveikęs sudėtingas ir įvairių žinių pareikalavusias užduotis (mokytoja R. Vidrinskienė). Vaikinas su mokytoja balandžio 4-6 dienomis vyks į respublikinę olimpiadą Kaune.

Rusų kalbos mokytojų vardu Regina Vidrinskienė