Respublikinis oratorių konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Respublikinis oratorių konkursas

Kovo 16 d. IIa klasės gimnazistas Mantas Vilčinskas dalyvavo LCC Klaipėdos universitete vykusiame respublikiniame oratorių konkurse „Geriausias būdas nuspėti ateitį – ją išrasti“. 21-ą kartą organizuotame konkurse šiemet susirinko mokiniai ir juos ruošę mokytojai iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Šilutės, Palangos, Plungės, Telšių ir Mažeikių.

Manto pranešimas apie interneto pavojus, nesaugius slaptažodžius ir galimus problemų sprendimo būdus sudomino ir klausytojus, ir vertinimo komisiją, tačiau jo varžovai taip pat buvo puikiai pasiruošę konkursui. Į antrąjį etapą Mantas nepateko, tačiau nenusiminė, nes įgijo patirties, išgirdo daug puikių pranešimų ir, svarbiausia, nugalėjo scenos baimę.

Anglų kalbos mokytoja I.Benikienė