„Būk detektyvas!“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Būk detektyvas!“

Mėgsti keliauti, renkiesi aktyvų poilsį ir, be abejo, nori geriau žinoti Lietuvos istoriją? Pasidomėk projektu „Būk detektyvas!“

Nuo spalio mėnesio startavo šis nacionalinis projektas, į kurį įsitraukė ir mūsų gimnazija. „Džiugo“ komandos iniciatorius – geografijos mokytojas metodininkas S. Baliutavičius ir jo pagalbininkės bibliotekos vedėja A.Vaičiulienė ir bibliotekininkė J.Pronskienė. Komandą sudarė mokinės R.Laurinavičiūtė, A.Gumuliauskaitė, D.Makarovaitė, K.Igarytė ir L.Gaižiūnaitė, kurios su didžiuliu entuziazmu rinko informaciją apie savo krašto žymias istorines vietas, jas aprašė ir įkėlė medžiagą į internetinę „Būk detektyvas!“ platformą. Už nuopelnus projekto dalyviai apdovanoti specialiomis dovanėlėmis ir padėkos raštais.