Teisės pamoka Telšių apylinkės prokuratūroje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Teisės pamoka Telšių apylinkės prokuratūroje

Bendradarbiaujant su Telšių teisininkų draugija, „Džiugo“ gimnazistams organizuojamos teisės pamokos ir susitikimai netradicinėje aplinkoje. Taip 2017 metų lapkričio 28 dieną III-IV klasių mokiniai, pasirinkę teisės dalyką, apsilankė Telšių apylinkės prokuratūroje. Mokinius lydėjo istorijos bei teisės mokytoja Nomeda Laukaitienė. Ten vykusią pamoką „Baudžiamoji teisė. Prokuroro darbo ypatumai“ organizavo Telšių apylinkės prokuratūros vyriausioji teisėja Daiva Armalienė ir Telšių teisininkų draugijos pirmininkas, prokuroras Arūnas Laukaitis.

Mokiniai buvo maloniai sutikti ir supažindinti su Telšių apskrities prokuratūros struktūra, veikla, taip pat ir elektronine sistema. Pamokos pabaigoje aptarta visa išklausyta informacija ir atsakyta į užduotus klausimus. „Džiugo“ gimnazijos mokiniai pamoką įvertino kaip informatyvią ir labai naudingą.

IVa klasės gimnazistė Viktorija Matėšiūnaitė