Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2017“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2017“

Kovo 16 d. ,,Džiugo“ gimnazijoje vyko kasmetinis tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“. Jame savo matematikos žinias pasitikrino 27 „Džiugo“ gimnazistai.

Konkurso dalyviai skirstomi į dvi grupes pagal amžių: JUNIORAI (9-10 kl.) ir SENJORAI (11-12 kl.). Užduotis turi atlikti per 75 min. Atsakymus žymi specialiu ,,Kengūros“ pieštuku, kuris yra mėgstamiausias konkurso atributas. Konkurso užduotį sudaro 30 uždavinių (10 uždavinių po 3 taškus, 10 po 4 taškus ir likusieji 10 po 5 taškus). Kiekvienas dalyvis konkursą pradeda turėdamas 30 taškų. Iš viso galima surinkti 150 taškų. Konkurso dalyvių darbai vertinami Vilniuje.

Kiekvienas konkurso dalyvis yra reitinguojamas ir gali sužinoti savo vietą Lietuvos mastu klasėje, gimnazijoje, rajone. Visi dalyviai yra apdovanojami „Kengūros“ padėkos raštais. Gimnazijos matematikos mokytojos linki savo mokiniams kuo geriausių rezultatų.

Tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė Gitana Šiaudvytienė