„Studijos 2017“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Studijos 2017“

Š. m. vasario 2 dieną „Džiugo“ gimnazijos I-III klasių mokiniai vyko į edukacinį renginį-parodą „Studijos 2017“, kuris vyko Vilniuje. Renginį organizavo Ia klasė (auklėtoja Irena Tarvainienė). Rugilė Laurinavičiūtė (Ia) ir Paulina Garbinčiūtė (IIIa) subūrė gausų būrį gimnazistų, kurie susidomėjo šia paroda. Kelionę paskatino Telšių „Džiugo“ gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas. Aktyviai prisidėjo IIIa klasės mokiniai bei auklėtoja Gitana Šiaudvytienė ir anglų-rusų kalbos mokytoja Daiva Mendeikienė.

Parodoje buvo galima daugiau sužinoti apie pasirinktą universitetą arba kolegiją. Dar neapsisprendusiems, kur stoti, ši paroda buvo puiki proga susipažinti su mokymosi įstaigomis ir apsispręsti. Gimnazistai turėjo galimybę pabendrauti su studentais, dalyvauti konferencijose bei daugiau sužinoti apie profesijas. Parodoje sutikome buvusius mokinius Justą Meškį ir Radvilę Kaminskytę, kurie maloniai mus pasitiko. Vėliau aplankėme Vilniaus senamiestį, užsukome į Katedrą bei pasivaikščiojome senamiesčio gatvelėmis. Ekskursiją baigėme pramogų centre „Akropolis“. Kelionė buvo naudinga bei įdomi.

Agnė Balbošiovaitė ir Laura Rumbutytė Ia