Šokių pamoka muziejuje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Šokių pamoka muziejuje

Rugsėjo mėn. „Džiugo“ gimnazistai, lankantys šokių pamokas, kartu su mokytoja Rasa Urboniene pabuvojo Telšių muziejuje „Alka“. Šie metai yra paskelbti Tautinio kostiumo metais, todėl pagrindinis tikslas buvo apžiūrėti atvežtinę parodą „Tautinis kostiumas – graži ir nesenstanti mada“. Gidė papasakojo apie kiekvieno regiono aprangą, jos panašumus ir skirtumus. Mokiniai susipažino su tautinių rūbų spalvomis, raštais, dekoro detalėmis, būdingomis atskiriems Lietuvos regionams. Pamokos pabaigoje gidė uždavė kelis klausimus, į kuriuos geriausiai atsakė Gantė Skulskytė ir laimėjo brošiūrą apie tautinį kostiumą. Taigi netradicinę pamoką – išvyką į muziejų – mokiniai įvertino kaip naudingą ir įdomią.

Rasa Urbonienė