Nacionalinis diktantas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Nacionalinis diktantas

Nacionalinis diktantas – lietuvių  raštingumą skatinantis konkursas, kuris 2017 metų vasario 24 d. vyko jau dešimtą kartą. Šiame konkurse tradiciškai dalyvavo ir „Džiugo“ gimnazija.

Šiemet 94 „Džiugo“ bendruomenės nariai – mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai – Nacionalinio diktanto konkurso I ture rašė Alvydo Šlepiko tekstą „Bedugnė“. Ačiū Jiems. Ypač noriu padėkoti istorijos mokytojai Vidai Urlovaitei, kasmet dalyvaujančiai šioje pilietinėje akcijoje, ir mokinių tėveliams Albinai Vilčinskienei ir Giedriui Ragauskui.

Nacionalinis diktantas – vienas iš lietuvių kalbai skirtų renginių, vykstančių vasario 16 – kovo 11 d. Lietuvoje ir užsienyje. Siekiama, kad lietuviai didžiuotųsi vaizdinga, gražia gimtąja kalba.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė Aušra Ramančauskienė