Mokyklinis meninio skaitymo konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokyklinis meninio skaitymo konkursas

2017 kalendoriniai metai mūsų gimnazijoje prasidėjo gražiais ir prasmingais renginiais. Sausio 19 d., per 6-7 pamokas, gimnazijos skaitykloje vyko mokyklinis meninio skaitymo konkursas. Varžėsi penki I-II klasių ir aštuoni III-IV klasių moksleiviai. J. Degutytės eilėmis apie kalbą renginį pradėjo Gintas ir Snieguolė, I e klasės mokiniai ir šio gražaus konkurso vedėjai. Buvo pristatyta ir komisija: direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui Romualda Galinauskienė, skaityklos vedėja Janina Pronskienė ir lietuvių kalbos mokytojos. Na, o susikaupti ir nusiteikti rimtam darbui padėjo I e klasės mokinys Edvinas Petrauskas, pagrojęs S. Yradier tango „Balandėlė“. Kol klausytojai gėrėjosi žodžio menu, komisija rašė pastabas. Renginyje skambėjo proza ir poezija, lietuvių ir užsienio rašytojų kūriniai. Nors sirgalių buvo labai nedaug, tačiau šilto palaikymo ir aplodismentų skaitovams netrūko. Po keliolikos minučių pertraukėlės, prieš paskelbdama rezultatus, komisijos pirmininkė Romualda Galinauskienė negailėjo dalyviams šiltų žodžių, nuoširdžiai džiaugėsi jau žinomais ir naujai pastebėtais žodžio meistrais. Į zoninį turą buvo atrinkti šie mokiniai: Deimantė Kazragytė (Ia), Aistė Bukinaitė (IIa), Laurynas Petraitis (IIIa), Ernestas Stankus (IIIc), Ernestas Zubavičius (IVa). Šį kartą konkurencija išties buvo didžiulė, nes visų pasirodymai pasirodė verti dėmesio. Dėkojame visiems dalyviams už gražią ir prasmingą popietę.

Rasa Veitienė