Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada „Džiuge“

Sausio 17 dieną per 5 pamoką gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados mokyklinis turas. Patys rimčiausi savo gimtosios kalbos ir kultūros žinovai iš I-II ir III-IV klasių turėjo atlikti kūrybinę užduotį – parašyti samprotavimo pastraipą duota tema. Geriausius literatūrinius argumentus pateikę ir mažiausiai rašybos bei skyrybos klaidų padarę gimnazistai pateko į rajono turą, kuris vyks sausio 25 dieną „Ateities“ mokykloje.

Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojus: Ia klasės mokinę Rugilę Laurinavičiūtę (mokytoja Irena Tarvainienė), IIc klasės mokinę Donatą Virkutytę (mokytoja Asta Ruikienė), IIIa klasės mokinę Deimantę Krutko (mokytoja Irena Tarvainienė), IVa klasės mokinę Gretą Petrikaitę (mokytoja Andžela Valuckienė) ir IVb klasės mokinę Ernestą Arošiūtę (mokytoja Aušra Ramančauskienė). Linkime mūsų gimnazistams sėkmės rajono olimpiadoje.

Organizatoriai