Gimnazistų viešnagė Klaipėdos universitete @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gimnazistų viešnagė Klaipėdos universitete

received_1705643979487266IMG_6235DSC_5946_1DSC_5966_1Lapkričio 20-24 dienomis Klaipėdos universitete jau devintąjį kartą buvo įgyvendinamas projektas moksleiviams „Iškeisk pamoką į paskaitą!“ Mokiniai turėjo galimybę trumpai tapti Klaipėdos universiteto studentais ir sužinoti daugiau apie juos dominančias studijų programas. Skirtingų mokslo krypčių paskaitas skaitė Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai. Naudodamiesi šia galimybe lapkričio 23 d. Telšių Žemaitės ir „Džiugo“ gimnazijų mokiniai vyko paklausyti paskaitos „Profesinio streso įveikos strategijos“, kurią skaitė doc. dr. Indrė Dirgėlienė. Po paskaitos moksleiviai apsilankė Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete, kur susipažino su šio fakulteto studijų programomis, apsilankė statybinių medžiagų bei chemijos laboratorijose, kur turėjo galimybę atlikti bandymą su nafta bei sužinojo, kokiu prietaisu ir kaip matuojamas vėjo greitis. Doc. dr. Pranas Mažeika pristatė studentų sukurtą pneumomobilį, jo veikimo principą, konstrukcijos ir kitus ypatumus. Šiais metais Vengrijoje vykusiose suspaustu oru varomų transporto priemonių varžybose Klaipėdos universiteto studentų komanda laimėjo net 4 apdovanojimus.

Kelionė į Klaipėdos universitetą – tai dar viena galimybė daugiau sužinoti apie studijų programas, pomėgių realizavimo galimybes studijuojant bei praplėsti akiratį.

Psichologijos mokytoja Isidora Stonienė