Edukacinė išvyka @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Edukacinė išvyka

Lapkričio 29 dieną „Džiugo“ gimnazijos psichologų būrelio nariai viešėjo tarptautinės korporacijos „Mars“ padalinyje.

Bendrovė jau šeštus metus iš eilės pateko į geriausių darbdavių pasaulyje sąrašą, nes suteikia sąlygas savo darbuotojams nuolat tobulėti bei plėsti kompetencijas. „Mars Lietuva“ yra šokoladinių batonėlių ir maisto gyvūnams rinkos lyderė Lietuvoje. Gamykloje dirba apie 800 darbuotojų. Kasmet čia pagaminama apie 75 000 tonų per 400 rūšių ir formatų konservuoto maisto gyvūnams. Beveik visa Lietuvoje pagaminta produkcija eksportuojama į 30 Europos šalių. Gimnazistams buvo pristatyta gamyklos strategija, o apsirengę specialia apranga mokiniai turėjo galimybę pamatyti gamybos procesą bei produktų pristatymą.

Vėliau mokiniai apsilankė Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete, kur sužinojo apie šio fakulteto studijų programas, pabuvojo chemijos laboratorijoje, kur susipažino su studentų atliekamais tyrimais bei eksperimentais. Vėliau domėjosi 3D spausdintuvu, susirungė mini sumo robotų varžybose bei palygino mini sumo robotus su 3 kg sumo robotu. KU Robotikos klubas iškovojo pirmąją vietą tarptautinėse robotų rungtynėse, didžiausiame Europoje renginyje „Robotex 2017“, ir skris į Japoniją atstovauti Lietuvai pasauliniame renginyje „International Robot Sumo Tournament 2017“. Taip pat mokiniai pamatė doc. dr. Prano Mažeikos ir studentų sukurtą pneumomobilį.

Mokiniams edukacinė išvyka labai patiko ir suteikė naudingos informacijos bei reikalingų žinių.

Psichologė I.Stonienė