Pyragų diena „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pyragų diena „Džiuge“

Jau antrus metus Telšių „Džiugo“ gimnazija prisideda prie „Išsipildymo akcijos“ projekto – Pyragų dienos, kurios tikslas – iškepti pyragą, atsinešti jį į darbą ar į mokyklą, parduoti kepinį ir surinktas lėšas paaukoti sergantiems vaikams. Lapkričio 8 dieną, paraginti gimnazijos prezidentūros, „Džiugo“ mokiniai iškepė pyragų, keksiukų, kanelių ir šiuos skanėstus pardavinėjo per ilgąsias pertraukas gimnazijos fojė. Buvo surinkta 105 eurai.

Ši akcija gyvuoja jau nuo 2003-ųjų. Per visus šios iniciatyvos metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, įsigyta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

Nuoširdžiai dėkojame visiems ir tikimės, kad mūsų bendruomenė bus gerumo ir supratingumo pavyzdys.

Paulina Garbinčiūtė, gimnazijos mokinių prezidentė