Mokinių prezidento inauguracija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokinių prezidento inauguracija

inauguracija

2016 m. vasario 10 d. Telšių „Džiugo“ gimnazija minėjo Vasario 16-ąją ir inauguravo naują mokinių prezidentę Pauliną Garbinčiūtę. Visi kartu sugiedojome Lietuvos ir mokyklos himnus. Išgirsti prasmingi žodžiai apie iškovotą laisvę priminė mums, ką reiškia Nepriklausoma Lietuva.

Mokinių prezidento rinkimų komisija pateikė tokią informaciją: ketvirtadienį rinkimuose balsavo 303 rinkėjai. IIa klasės mokinei Paulinai Garbinčiūtei atiteko 134 rinkėjų balsai. Gytį Varnelį, IIId klasės mokinį, palaikė 92 rinkėjai. 65 balsai atiteko pirmokui Pauliui Pronckui. 12 balsavimo biuletenių paskelbti negaliojantys.

Dėkojame buvusiai XIII „Džiugo“ gimnazijos prezidentūrai su prezidentui Justu Meškiu – jie sugebėjo suburti puikią komandą ir garsinti gimnazijos vardą. Linkime, kad XIV „Džiugo“ gimnazijos prezidentūra turėtų naujų idėjų ir jas lengvai įgyvendintų.

Rosita Šiaulytė