Konferencija „PRIKLAUSOMYBĖS“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Konferencija „PRIKLAUSOMYBĖS“

Š.m. gruodžio 6, 9 ir 13 dienomis Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko konferencija „Priklausomybės“, kurioje I-III klasių mokiniai pristatė pranešimus. Savo pranešimuose mokiniai kalbėjo apie įvairių priklausomybių pirmuosius simptomus, kaip priklausomybė suardo ne tik kūną, bet ir asmenybę, kokia galima pagalba žmonėms, turintiems priklausomybę, bei jų artimiesiems ir kokie Lietuvoje veikia įstatymai, kovojantys su priklausomybėmis. Geriausiais konferencijos komisija pripažino šiuos pranešimus: Ie klasės pranešimą apie priklausomybę nuo saldumynų, IIa klasės pranešimą apie narkomaniją ir IIIb klasės pranešimą apie priklausomybę nuo naršymo po socialinius tinklus. Visos klasės buvo apdovanotos „Kretingos maisto“ įsteigtomis dovanomis.

Psichologė Isidora Stonienė, soc. pedagogė Asta Lapinskienė