Šypsenos epidemija „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Šypsenos epidemija „Džiuge“

Spalio 20 dieną (antradienį) gimnazijoje siautė „Šypsenos epidemija“. Sužavėti Telšių mamyčių klubo akcijos idėja padovanoti savo šypseną Telšių miestui, mokytojos Vilmos Žutautienės vadovaujami fotografai taip pat kvietė šypsotis ir nusifotografuoti. Kiekvienas mokinys ir mokytojas per pertraukas galėjo įsiamžinti prie specialiai sukurto renginio stendo.

Šis renginys buvo suorganizuotas Olweus patyčių prevencijos programos koordinacinio komiteto narių mokytojų Vilmos Žutautienės, Aušros Ramančauskienės bei Tomo Ubarto siekiant atkreipti visų dėmesį į patyčių problemą. Fotografų būrelio nariai vadovavosi šūkiu „Leisk tavo šypsenai pakeisti pasaulį, bet neleisk pasauliui pakeisti tavo šypsenos“. Į „Šypsenos epidemiją“ įsitraukė nemažai mokinių, džiugu, kad šiam renginiui neabejingi liko ir mokytojai, drąsiai pasidalinę savo šypsenomis.