Vasario 16-osios minėjimas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Vasario 16-osios minėjimas

Šių metų vasario 12 d. gimnazijos bendruomenės nariai bei garbingi svečiai susirinko paminėti Lietuvai itin svarbios, stiprybę ir viltį simbolizuojančios dienos – Vasario šešioliktosios ir inauguruoti gimnazijos mokinių prezidentą. Iškilmingą ceremoniją pradėjo Lukas, skambiai padeklamavęs Maironio eilėraštį ir taip prikaustęs svečių dėmesį, privertęs kiekvieną dalyvį susimąstyti, kokia svarbi tėvynė mūsų gyvenime, prisiminti lietuvių tautą vienijančius dalykus. Vėliau gimnazijos administracija apdovanojo padėkos raštais geriausiai besimokančius ir pamokas lankančius mokinius. Prezidentas Lukas pateikė savo ataskaitą: pristatė įvykdytus projektus, organizuotus renginius. Savo kalbą jis baigė motyvuodamas mokinius ir toliau likti aktyvius, kurti ir drąsiai žengti pirmyn. Rinkimų komisijos pirmininkė Radvilė pristatė rinkimų rezultatus ir naują mokinių prezidentą – IIId klasės mokinį Justą Meškį. Šis padėkojo visiems už galimybę prisidėti prie „Džiugo“ gimnazijos gerovės kūrimo, pristatė savo komandą, tikslus, kuriuos nori įgyvendinti. Sveikinimo žodį tarė Telšių raj. Švietimo skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė bei buvusi gimnazijos prezidentė, dabar savivaldybės darbuotoja Eva Stonkevičienė. Viešnios buvusiajam ir naujajam prezidentams linkėjo stiprybės siekiant užsibrėžtų tikslų, toliau garsinant Lietuvą, kartu primindamos, kad nereikia pamiršti gimtojo krašto – Žemaitijos ir žemaičių tarmės. Šią gražią šventę vainikavo Silvijos atlikta daina „Tėvynė“.

Viliamės, kad Vasario šešioliktosios dvasią išsaugosime savo širdyse, o mažos valstybės išdidus nepriklausomybės jausmas bus perduodamas iš kartos į kartą. Dėkojame istorijos mokytojams bei kitiems šventės organizatoriams už sukurtą jaukią ir prasmingą šventę.

Rugilė Komžaitė, IIIb klasė