Svečiuose Šilutės mokinių taryba @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Svečiuose Šilutės mokinių taryba

Gegužės 19d. mūsų gimnazijoje lankėsi Šilutės rajono mokinių taryba, kurią svetingai priėmė mokyklos prezidentūra kartu su direktoriumi Mindaugu Sabaliausku. Aktų salėje svečiai pasidžiaugė mūsų LIK‘o komandos pasirodymu bei pristatė namų darbų užduotis. Vėliau žodis buvo suteiktas Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkei Guodai Baguckaitei. Ji papasakojo apie neseniai įsikūrusios Šilutės aukščiausios mokinių savivaldos veiklą. Vėliau dalyviai susibūrė skaitykloje, kur prezidentūros narys Edvardas buvo paruošęs labai linksmų ir šaunių žaidimų, padėjusių su svečiais iš Šilutės artimiau pabendrauti ir vienas kitą pažinti. Visi aptarėme bendradarbiavimo tarp „Džiugo“ gimnazijos prezidentūros ir Šilutės rajono mokinių tarybos planus. Tikimės, jog šis susitikimas atstovams iš Šilutės paliko puikų įspūdį apie „Džiugą“.

Rūta