Seminaras apie studijas užsienyje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Seminaras apie studijas užsienyje

Spalio 13 dieną gimnazijoje lankėsi „Kalba.lt” edukacinės bendrovės, teikiančios konsultacijas dėl studijų užsienyje jau 22 metus, atstovė iš Šiaulių Jurgita. Mūsų III-IV klasių gimnazistai buvo supažindinti su studijomis užsienyje, studijų kainomis, paskolų sistema, studijų kokybe. Atstovė plačiai papasakojo apie galimybę derinti darbą ir studijas, atsakė į rūpimus klausimus.

Bendrovė „Kalba.lt“ suteikia nemokamas konsultacijas apie studijas visame pasaulyje, pataria ir pasiūlo aukštąsias mokyklas ir programas pagal individualius akademinius rodiklius, poreikius, galimybes ir norus. Kaip minėjo viešnia Jurgita, bendrovė taip pat padeda ruoštis bei laikyti IELTS, TOEFL, Cambridge English egzaminus. Tai galimybė įgyti visame pasaulyje pripažįstamus užsienio kalbos sertifikatus.

IV e klasės mokinė Aistė Klimašauskaitė