Pasaulinė Žemės diena @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pasaulinė Žemės diena

Kovo 19-ąją „Džiugo“ gimnazijoje puikiu renginiu paminėjome Žemės dieną, kuri oficialiai švenčiama kovo 20 d. Į šį renginį atvyko 5-8 klasių mokiniai iš Telšių „Ateities“, „Kranto“, „Germanto“ ir Eigirdžių pagrindinių mokyklų. Dalyviai buvo puikiai pasiruošę, pristatė savo mokyklas, parodė individualumą atlikdami namų darbą, įveikė įvairias užduotis, kurias buvo paruošusios „Džiugo“ gimnazijos biologijos mokytojos D.Kurlienė ir A.Kavalevskienė. Dalyvius objektyviai įvertino kompetentinga komisija, kurią sudarė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja R.Galinauskienė, socialinė pedagogė K.Krupovienė ir dvi prezidentūros narės Kamilė ir Paulina. Renginys praėjo sklandžiai vedėjų Deivydo ir Šarūno dėka: jie linksmino visus ir bendravo su dalyviais, kol komisija skaičiavo balus. Pirmąją vietą užėmė dalyviai iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos, antrąja vieta pasidalino „Germanto“ ir „Ateities“ pagrindinės mokyklos, garbingą trečiąją vietą laimėjo Eigirdžių pagrindinė mokykla. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Paulina Garbinčiūtė, Ia kl.