„MoMoLab“ atvyksta į „Džiugo“ gimnaziją. @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„MoMoLab“ atvyksta į „Džiugo“ gimnaziją.

Kovo 12-13d. į mūsų gimnaziją atvyks mobili mokslinė laboratorija (MoMoLab). Išskirtinio dizaino vilkike įrengtoje klasėje – gausu mokslinės įrangos, įrengta 20 darbo vietų, o paskaitų vienu metu gali klausyti apie 30 mokinių.  „MoMoLab“ vizito į mokyklą tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus tyrinėti aplinką ir gamtą moksliniais metodais, kurti ir ieškoti naujų technologinių sprendimų. Edukacinės programos metu mokiniai kartu su mokslininkais atlieka mokslo tiriamuosius darbus, klausosi paskaitų apie mokslo naujoves, stebi ir patys atlieka mokslinius eksperimentus, kuria ir įgyvendina mokslines idėjas.

Kviečiame visus besidominčius gimnazistus atvykti į projekto pristatymą, kuris įvyks skaitykloje ketvirtadienį po 4 pamokų. Moksleiviams, kurie norės apsilankyti mobilioje laboratorijoje (vilkike), reikia registruotis pas biologijos mokytojas 111 kabinete. Kviečiu aktyviai naudotis šia unikalia galimybe ir sužinoti daugiau apie įvairius tyrinėjimus.

Direktorius Mindaugas Sabaliauskas