Informacija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

sauktukasInformacija pagrindinių mokyklų vadovams, dešimtų klasių auklėtojams, mokiniams ir jų tėvams

Informacija antrokams, kurie planuoja tęsti vidurinio ugdymo programą (III – IV gimn. klasę) Telšių „Džiugo“ gimnazijoje nuo 2015 m. rugsėjo 1 d.: gimnazijos svetainėje yra paskelbta visa informacija apie III- IV klasių mokomųjų dalykų kursus bei pasirinkimus, neformaliojo ugdymo būrelių pasiūlą.

http://www.dziugogimnazija.lt/ → NAUDINGA INFORMACIJA → Būsimiems trečiokams – Individualus ugdymo planas 2015-2017 m.m. (forma pridedama). Nauja! – Neformaliojo ugdymo programų pasiūla 2015-2016 m.m. (forma pridedama). Nauja!

Mokinius dėl individualių ugdymo planų susidarymo konsultuoja ir planus priima direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Šalkauskytė 211 kab. (tel. 60235) šiomis dienomis: gegužės 25 d. (pirmadienį), gegužės 27 d. (trečiadienį), gegužės 28 d. (ketvirtadienį) nuo 8.00 – 16.00 val. Prašome nevėluoti.