Forumas „Gimnazija, kurioje gera“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Forumas „Gimnazija, kurioje gera“

Spalio mėnesį Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko Telšių regiono gimnazijų bendruomenių atstovų forumas „Gimnazija, kurioje gera“. Šiame renginyje kartu su kitomis šešiolika  gimnazijų dalyvavo ir mūsų „Džiugo“ komanda, sudaryta iš direktoriaus, pavaduotojų Janinos, Romualdos ir Romos bei geografijos mokytojo Tomo. Šiame renginyje buvo pasidalinta darbo įžvalgomis ir sukaupta patirtimi apie kūrybiškos bendruomenės ir saugios mokymo aplinkos kūrimą.

„Džiugą“ pristatė gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, kuris kalbėjo, kaip svarbu gimnazijoje skatinti bei plėtoti asmeninį iniciatyvumą bei visų bendruomenės narių atsakomybę, akcentavo bendradarbiavimo ir lyderystės mokymo įstaigoje būtinumą. Taip pat buvo pažymėta, kad „Džiugo“ gimnazijoje aktyviausiems gimnazistams skatinti įsteigtas Gimnazijos stipendijų fondas, bei buvo pristatytas tarptautinis „Olweus mokyklos“  gimnazijos sertifikatas. Be to, forumo dalyviai buvo supažindinti, kad Telšių „Džiugo“ gimnazija yra švietimo lyderių bendriją koordinuojanti mokykla.

Forumo pabaigoje nutarta kitais mokslo metais tokį gimnazijų bendruomenių renginį organizuoti Telšiuose.

Gimnazijos administracija