Ekomiestelis „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Ekomiestelis „Džiuge“

Vasario 19 d. 11 val. mūsų gimnazijos aktų salėje duris atvėrė unikalus ekomiestelis, kurį pastatė projekto „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“ vykdytojai. Į renginį susirinko mokinių ir mokytojų iš visų miesto mokyklų.

Per renginį kiekvienas dalyvis galėjo išsirinkti sau jaukią vietą: dalyvauti ekodirbtuvėse, piešti vaikams skirtame kampelyje, mainyti ar parduoti drabužius, iš senų marškinėlių pasisiūti maišelį, rūšiuoti atsineštas pakuočių atliekas, dalyvauti konsultacijose ar tiesiog mėgautis reklaminiais filmukais. Renginio vedėjai – dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“ – labai gražiau pateikė muzikinę programą „Išgirsti gamtą“.

Kiekvienas iš mūsų stengiamės prisidėti prie aplinkos puoselėjimo. Ekomiestelyje sužinojome, ką dar galėtume padaryti, kad mūsų gyvenimas būtų gražesnis ir jaukesnis.

Danutė Vaitikaitienė