„Džiugo“ stipendininkai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugo“ stipendininkai

Rudenį, minėdama savo veiklos 40 metų jubiliejų, mūsų gimnazija gavo gražią ir prasmingą dovaną – buvusių mokinių ir rėmėjų įsteigtą stipendijų fondą labai gerai besimokantiems, visuomeniškai aktyviems ir pilietiškiems mokiniams skatinti. Buvo surašyti ir patvirtinti šio fondo nuostatai ir numatyta skirti kasmet, gegužės mėn., iki 5 vienkartinių stipendijų gimnazijos bendruomenės pasiūlytiems ir gimnazijos tarybos patvirtintiems mokiniams.

Gegužės 27 dieną susirinkusi gimnazijos taryba apsvarstė per apklausą pasiūlytas kandidatūras ir išrinko labiausiai nusipelniusius tris mokinius, kuriems šiemet bus paskirta vienkartinė „Džiugo“ stipendija (50 eurų). Mes didžiuojamės mūsų stipendininkais: Radvile Kaminskyte (IV a kl.), Matu Gimbutu (IVa kl.) ir Justu Meškiu (IIId kl.). Juos gegužės 28 d. per mokslo metų pabaigos šventę pasveikino šio fondo iniciatorė ir steigėja Irena Daubarienė, gimnazijos direktorius ir visa gimnazijos bendruomenė.

Gimnazijos tarybos sekretorė