Džiugietis Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etape @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Džiugietis Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etape

Kategorija: Nekategorizuota

Vasario 28 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, vyko anglų kalbos olimpiados respublikinis etapas. Telšių rajonui ir mūsų gimnazijai turėjo garbės atstovauti Edvardas Monstvilas, kurį ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Indrė Benikienė.

Konkurse gabiausi Lietuvos mokiniai atliko įvairias užduotis raštu ir žodžiu, o paskutinė veikla buvo komandinė – per valandą reikėjo sukurti plakatą bei savo idėja įtikinti visus dalyvius. Konkurse tikrai nebuvo lengva, tačiau galimybė pabendrauti ir varžytis su stipriausiais Lietuvos trečiokais įkvėpė dar labiau gilinti žinias ir tobulinti užsienio kalbos gebėjimus. Juk kalba yra įrankis, kuriam labai reikalingas ir solidus žinių bagažas. Nors ir nelaimėjo respublikinio etapo, Edvardas buvo nominuotas ir apdovanotas rėmėjų dovanomis už ekspresiją per kalbėjimo užduotį.

Edvardą į sostinę lydėjusi ir jį palaikiusi anglų kalbos vyr. mokytoja Ingrida Vaitkevičienė