Apie stipendijas „Džiugo“ geriausiems @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Apie stipendijas „Džiugo“ geriausiems

Pasitinkant Telšių ,,Džiugo“ gimnazijos (anksčiau Telšių 5-osios ir Telšių ,,Džiugo“ vidurinės mokyklos) 40-ąjį jubiliejų, buvusių mokinių iniciatyvinė grupė, siekdama prasmingų sąsajų tarp mokinių kartų kūrimo ir skatindama gimnazistus, įsteigė Gimnazijos stipendijų fondą. Šis fondas mokslo metų pabaigoje skiria vienkartines stipendijas gabiausiems, veikliausiems ir pilietiškiausiems gimnazistams.

Dėl Gimnazijos stipendijų fondo AB DNB NORD banke atidaryta tikslinė Telšių ,,Džiugo“ gimnazijos sąskaita LT594010051002165829. Visi mūsų bendruomenės nariai, norintys paremti šią kilnią iniciatyvą, gali savo paskirtą indėlį pravesti į minėtą sąskaitą. Svarbu nurodyti ir gimnazijos kodą 290555270.

Ačiū visiems, kurie, vienas kitą palaikydami, tikime šia prasminga iniciatyva ir dovanojame gabiems ir kūrybingiems jaunuoliams galimybę prisidėti prie svarbių veiklų ir svajonių įgyvendinimo!

Stipendijų  skyrimo tvarkos aprašas yra čia…

Direktorius Mindaugas Sabaliauskas