Telšių istorijos pėdsakais @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Telšių istorijos pėdsakais

Šiltokas ir nelietingas ruduo palankus ekskursijoms, todėl lapkričio 12 dieną IIe klasės mokiniai lietuvių kalbos ir istorijos mokėsi vaikščiodami po Telšių senamiestį. Lydimi mokytojų A.Valuckienės ir R.Kazakaičio bei Andriaus Dacio, Žemaičių draugijos Telšių pavieto pirmininko ir puikaus gido, gimnazistai artimiau ir konkrečiau susipažino su gimtojo miesto istorija ir architektūra. Pasisėmę stiprybės meškos pėdoje, „perbridę“ Telšės upelį, pasigrožėję Didžiąja žemaičių siena, išgirdę daug ir įdomių faktų apie Žemaitijos istoriją ir žemaičių tarmę, nusileidę į katedros požemius ir net pabandę išlošti saldų prizą (jis atiteko Kamilei), antrokai integruotą pamoką baigė prie Vydūno sodintų kaštonų. Jiems dar teks atlikti kūrybinę užduotį – parašyti laišką draugui ir vaizdingai bei patraukliai papasakoti apie Telšius. Bet po tokios ekskursijos ši užduotis neturėtų būti sunki.

Organizatoriai