Susitikimas su rašytoja K.Sabaliauskaite @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Susitikimas su rašytoja K.Sabaliauskaite

Balandžio 12 dieną į Telšių menų inkubatoriaus salę rinkosi rašytojos ir menotyrininkės Kristinos Sabaliauskaitės gerbėjai, tarp jų ir mūsų gimnazijos trečiokai bei mokytojos. Renginį sumanė miesto biblioteka, organizavo režisierė G.Butkė su savo studijos aktorėmis. Labai įspūdingai susitikimą pradėjo mūsų gimnazijos IIIc klasės mokinė Gintarė Monkevičiūtė, atmintinai pasakydama ištrauką iš K.Sabaliauskaitės romano „Silva rerum“ (jos mokytoja Rasa Veitienė). Rašytoją kalbino Žemaitės gimnazijos mokytoja D.Pabrėžienė, o paklausti rūpimų dalykų galėjo visi dalyviai. Džiaugiamės, kad tokia populiari rašytoja, dabar daugiau laiko praleidžianti Londone negu Lietuvoje, atvyko į mūsų miestą ir padovanojo gražią popietę savo gerbėjams.

Lietuvių kalbos mokytojos