Susitikimas su LR kariuomenės atstovais @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Susitikimas su LR kariuomenės atstovais

2014-ųjų pavasarį Lietuvos valstybė mini du jubiliejus: įstojimo į NATO ir ES 10-ąsias metines. Ta proga kovo 19 dieną gimnazijoje lankėsi svečiai iš LR kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento: pulkininkas leitenantas Artūras Jasinskas ir viršila Tomas Čeponis. Jie skaitė pranešimą „Informacinė erdvė Lietuvoje“ trijų miesto gimnazijų („Džiugo“, Vincento Borisevičiaus katalikiškosios ir Žemaitės) II-IV klasių gimnazistams. Svečiai aiškino, kokią svarbą Lietuvai turi jos buvimas NATO, aptarė įvykius Ukrainoje. Didelį dėmesį skyrė informaciniam karui, kurį vykdo autoritarinių režimų valdomos valstybės, supažindino su priešiškomis operacijomis ir jų taikiniais Lietuvoje.

Džiaugiuosi, kad paskaitos įdėmiai klausėsi gausus mūsų gimnazistų būrys, ir tikiuosi, kad ši paskaita ne vienam padės geriau orientuotis šių dienų politinėje situacijoje.

Istorijos mokytoja Vida Urlovaitė