Stipendijų fondo steigimas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Stipendijų fondo steigimas

Kategorija: Skelbimai

Pasitinkant Telšių ,,Džiugo“ gimnazijos, anksčiau Telšių 5-osios ar Telšių ,,Džiugo“ vidurinės mokyklos 40-ąjį Jubiliejų, 10-ies buvusių mokinių iniciatyvinė grupė, siekdama prasmingų sąsajų tarp mokinių kartų kūrimo ir gabiausių, veikliausių, pilietiškiausių gimnazistų paskatinimo, INICIJAVOME STIPENDIJŲ FONDO Telšių ,,Džiugo“ gimnazijos mokiniams steigimą, kviesdami šią iniciatyvą pratęsti ir plėtoti visus buvusius mokinius.

Šiuo tikslu AB DNB NORD banke atidaryta tikslinė Telšių ,,Džiugo“ gimnazijos sąskaita LT594010051002165829. Visi pageidaujantieji prisidėti prie stipendijų fondo (tokia lėšų paskirtis) savo paskirtą indėlį gali pravesti į minėtą sąskaitą; svarbu nurodyti ir mokyklos kodą 290555270.

Ačiū visiems, kurie, vienas kitą palaikydami, tikime šia idėja, dovanodami jaunoms asmenybėms galimybę prisidėti prie svarbių veiklų ir svajonių įgyvendinimo!

Stipendijų  skyrimo tvarkos aprašas yra čia…

Mokinių kartos, kurkime Mokyklos tradicijas kartu!

Iniciatyvinės Stipendijų fondo steigimo grupės vardu buvusi mokinė Irena Jankauskaitė-Daubarienė