Renginys Kristijonui Donelaičiui @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Renginys Kristijonui Donelaičiui

Mūsų gimnazijos mokiniai labai aktyviai dalyvauja kultūriniame miesto gyvenime. Kovo paskutinį penktadienį būrelis II-IV klasių gimnazistų skaitė pranešimus ar ruošė projektus literatūrinei – istorinei konferencijai „Kristijono Donelaičio asmenybės ir kūrybos santykis su kultūra“ Telšių Žemaitės dramos teatre. Lietuvių kalbos mokytojos V.Masiliauskienė, A.Ramančauskienė, I.Tarvainienė ir A.Valuckienė džiaugiasi kūrybingais ir darbščiais savo mokiniais: E.Miltenyte, A.Jokšaite ir R.Armaliu iš IIe, R.Beresnevičiūte, I.Lukauskaite ir J.Martinkumi iš IIIa, K.Mileikyte iš IIIb, N.Dargvilaite iš IVa ir G.Gudavičiute iš IVd. Smagu, kad „džiugiečiai“ svariai ir protingai atstovauja savo gimnazijai rajone.

Organizatoriai