Poezijos spektaklis „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Poezijos spektaklis „Džiuge“

Lapkričio 13 dieną gimnazijoje lankėsi ir savo spektaklį pagal poeto Pauliaus Širvio eiles „Velnioniškai vienas“ pristatė „Rebus“ teatras. Jo įkūrėjas, režisierius ir aktorius – Jonas Buziliauskas (gal geriau žinomas kaip humoro grupės „Ambrozija“ narys). Nors teatras įkurtas vos prieš metus, bet savo spektaklius jau spėjo parodyti festivaliuose Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje, Rusijoje, Maroke. Šį rudenį su spektakliu „Velnioniškai vienas“ jis keliauja po Lietuvos mokyklas. Kaip sako J.Buziliauskas, teatras turi pats eiti pas žiūrovą.

III ir IV klasių gimnazistai ne tik pamatė modernų poetinį spektaklį, bet ir įtaigiau bei artimiau susipažino su sunkaus likimo ir ryškaus talento lietuvių poeto P.Širvio kūryba. Gal šis spektaklis mokiniams pakurstys įkvėpimą rašant samprotavimo ar literatūrinį rašinį?

Lituanistės