Paskaita Psichologijos mokykloje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Paskaita Psichologijos mokykloje

Š.m. balandžio 26 d. Telšių „Džiugo“ ir Žemaitės gimnazijų mokiniai Klaipėdos universitete dalyvavo psichologės Jurgitos Vainauskienės paskaitoje „Kūno kalba – ką mes sužinome be žodžių?“ Gimnazistai sužinojo, kad kūno kalba mes perduodame net 55 proc. informacijos, kad kūno kalbą geriau supranta moterys nei vyrai, kad gestai yra labiau įgimti nei išmokti ir dar daug kitų įdomių dalykų. Paskaitos dalyviai atliko keletą testų, taip pat turėjo galimybę praktiškai pabandyti demonstruoti įvairias emocijas arba atspėti, ką reiškia vienas ar kitas gestas. Mokinius labiausiai sudomino, kad galima iš akių suprasti, ar žmogus meluoja. Iš psichologės paskaitos visi grįžo nusiteikę tobulinti kūno kalbos išmanymą. O tai padaryti visai nesudėtinga: reikia tik stebėti ir analizuoti žmonių kūno kalbą bei netingėti atlikti įvairių eksperimentų.

Psichologė Isidora Stonienė