Parama gimnazijai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Parama gimnazijai

Kategorija: Skelbimai

Nuoširdžiai dėkojame už paramą, kurią Jūs suteikiate gimnazijai skirdami 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos.  Kviečiame visus bendruomenės narius – mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus bei kitus geranoriškus asmenis – paremti „Džiugo“ gimnaziją. Šiais metais pritarus gimnazijos tarybai surinktos lėšos bus panaudotos  aktų salei atnaujinti.

Gimnazijos mokinių prezidentūros sukurtą filmuką apie paramą gimnazijai galite rasti čia

Norėdami skirti paramą elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę arba paspaudę šią nuorodą. Jūsų kompiuteryje turi būti instaliuota speciali  dokumentų pildymo programa ABBYY eFormFiller  bei ruošinys FR0512. Užpildę ruošinį, jį persiųskite Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Skirdami paramą ne elektroniniu būdu, turite:

•  Atsispausdinti prašymo FR0512 formą, užpildyti ir pasirašyti.
  •  Išsiųsti paštu arba nunešti į Telšių apskrities VMI (Birutės g. 5a, Telšiai).

Paramos gavėjas: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.
Adresas: Sedos g. 29, LT – 87113 Telšiai.

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel. (8 444) 60 234.

Jūsų supratimas ir parama nepaprastai svarbūs, todėl nuoširdžiai tikime, kad ir 2014 metais 2 procentų paramą skirsite „Džiugo“ gimnazijai remti.

Pagarbiai
Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas