„Džiugiečiai“ konferencijoje Meškuičiuose @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugiečiai“ konferencijoje Meškuičiuose

Šių metų gegužės 15 dieną mūsų gimnazijos mokinės Henrita Vasiliauskaitė ir Kotryna Šalkauskytė kartu su anglų kalbos mokytoja Indre Benikiene ir biologijos mokytojomis Dainora Kurliene ir Audrone Kavalevskiene dalyvavo Tarptautinėje mokinių ir mokytojų integruotoje socialinių, gamtos ir tiksliųjų mokslų konferencijoje „Pažinkime savo kraštą“, kuri vyko Meškuičių (Šiaulių raj.) gimnazijoje. Konferencijoje dalyvavo Lietuvos mokyklų mokiniai ir svečiai iš Italijos, Estijos, Latvijos ir Turkijos mokyklų. Šis renginys vyko anglų ir lietuvių kalbomis. Svečiai pristatė savo atstovaujamas šalis, lietuvių mokiniai – savo miestus. „Džiugo“ mokinės skaitė pranešimus anglų kalba „Telšiai – Žemaitijos sostinė“ ir „Žvėrinčius“.

Pagrindinis konferencijos tikslas – įgyti supratimą apie žmonių gyvenimą, bendruomenės ir tautos palikimą, gamtos ir žmogaus savitarpio ryšius, išsiugdyti gebėjimus aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime ir bendrauti. Konferencijos organizavimas paliko gerų įspūdžių.

Henrita Vasiliauskaitė, 1a kl.