BŪSIMIEMS TREČIOKAMS @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

BŪSIMIEMS TREČIOKAMS

Prašymų, individualių ugdymo planų priėmimas

Gegužės 20 d. (antradienį) 17.30 val. gimnazijos aktų salėje vyks būsimų trečiokų ir jų tėvų susirinkimas dėl tolesnio mokymosi pagal vidurinio ugdymo programą. Kviečiame dalyvauti Telšių „Atžalyno“, „Germanto“, „ Ateities“, „Kranto“ pagrindinių mokyklų ir Buožėnų, Eigirdžių, Viešvėnų Žarėnų „Minijos“ pagrindinių mokyklų dešimtokus bei jų tėvelius. Po susirinkimo bus priimami prašymai bei užpildyti individualūs ugdymo planai 2014 – 2016 m.m.

Telšių „Džiugo“ gimnazijos antrokai prašymus bei užpildytus individualius ugdymo planus pateikia klasių auklėtojoms iki gegužės 20 d.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Šalkauskytė 211 kab. gegužės 13 (antradienį), gegužės 14 d. (trečiadienį), gegužės 19 d. (pirmadienį) nuo 11 val. iki 18 val. konsultuos mokinius bei jų tėvelius dėl individualaus ugdymo plano sudarymo.

Pastabos

• Informacija būsimiems vienuoliktokams yra pateikta gimnazijos tinklalapyje, NAUDINGA INFORMACIJA – Būsimiems trečiokams
  • Atsinešti į susirinkimą užpildytą prašymą (forma gimnazijos tinklalapyje) ir mokinio gimimo liudijimo ar kito asmens dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės) kopiją.
Administracija