Metų knygos rinkimai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Metų knygos rinkimai

Kategorija: Skelbimai

Balsuokite už Jums patikusią knygą šiuo adresu:

Telšių „Džiugo“ gimnazijoje
„Metų knygos rinkimai 2013“

Akcijos tikslas – skatinti gimnazistus, bendruomenę domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo kultūrą. Akcijos idėja – pristatyti geriausius praėjusiais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius suaugusiųjų knygų kategorijoje.

Programa:

• Knygų pristatymas vyks 2013 m. lapkričio 20 d. 13val. ,,Džiugo“ gimnazijos skaitykloje.
  • Knygų suaugusiems pristatymas – debatai ,,Kokią žinią mums teigia XXI amžiaus grožinis tekstas?“ III – IV klasių gimnazistai organizuos debatus pristatydami projekto knygas, skirtas suaugusiems. Renginys vyks 2013 m. gruodžio 11 d. mokinių tėvelių darbovietėje.
  • Skaitytojų popietė. Grupė gimnazijos trečių ir ketvirtų klasių moksleivių rašys pranešimus, kurs vaizdinę medžiagą, rašys esė pristatydami projekto knygas. Renginys vyks 2014 m. sausio 29 d. Telšių r. vaikų globos namuose.
Renginių organizatorės: lietuvių kalbos mokytojos metodininkės A. Ramančauskienė, I. Tarvainienė, A. Valuckienė, skaityklos vedėja J. Pronskienė.