Konkursas „Europa ir ES“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Konkursas „Europa ir ES“

100_0018Šių metų gegužės 17 d. Janapolės pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninis konkursas ,,Europa ir ES‘‘. Jame dalyvavo net devynios, gerai pasirengusios, Telšių rajono mokyklų komandos. Konkurso užduotys buvo ganėtinai sudėtingos ir reikalaujančios žinių bei loginio mąstymo. Reikėjo puikiai žinoti Europos kalbas, atpažinti vėliavas, žymias vietas ir žmones bei įveikti laipžodį.

Mūsų mokyklos komandą sudarė 8d ir 8a klasių mokiniai – Justas, Dalia, Vilius, Armandas ir Rūta, kurie surinko 86 iš 100 taškų ir laimėjo pirmąją vietą. Kitais metais konkursas vyks mūsų mokykloje. ,,Džiugo‘‘ gimnazijos mokiniai, kuriuos parengė šauni geografijos mokytoja Irena Butikienė, parnešė ne tik pergalę, bet ir galimybę kitamet sukviesti rajono komandas į savo gimnaziją.

Džiaugiamės pergalė ir dėkojame mokytojai Irenai !

Deimantė Eirošiūtė