Džiaugiamės pasiekimais eTwinning projekte @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Džiaugiamės pasiekimais eTwinning projekte

2012 metų vasario pradžioje mūsų partneriai iš eTwinning projekto, Rumunijos Bacau miesto moksleivių rūmų, paskelbė konkursą aplinkosaugos tema – „Eko reporteriai“. Konkurso tikslas-skatinti įvairių šalių jaunimą domėtis aplinkosaugos problemomis ir ieškoti būdų joms spręsti. Susidomėjimas buvo didžiulis. Net 540 moksleivių iš Rumunijos, Bulgarijos ir Lietuvos nusiuntė savo darbus. Jiems pasiruošti padėjo 115 mokytojų. Moksleiviai galėjo varžytis penkiose sekcijose: rašyti straipsnį apie vandens užterštumą, kurti pateikčių pristatymą apie oro užterštumą, siųsti nuotraukas, sukurti darbus iš įvairių atliekų bei sukurti socialinį tinklapį apie užterštumo problemas. Mūsų mokyklos dešimtokai Dovydas Jankauskas ir Martynas Gaižauskas, padedami mokytojos I.Benikienės, nusiuntė savo darbą apie oro užterštumą ir buvo puikiai įvertinti. Power Point pateikčių sekcijoje jie laimėjo antrą vietą. Šaunuoliai. Tikiuosi, kad toks puikus jų pavyzdys paskatins ir kitus moksleivius ir mokytojus dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir projektuose. Elektroninės partnerystė puikus būdas ne tik draugų rasti, bet ir parodyti, kad „Džiugo“ gimnazijos moksleiviai yra ne iš kelmo spirti.

Anglų kalbos mokytoja Indrė Benikienė