APDOVANOTI NUGALĖTOJAI @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

APDOVANOTI NUGALĖTOJAI

Š.m. pirmo pusmečio pabaigoje 5-12 klasių grupėje vyko konkursas „Linksmiausias žiburėlis be psichotropinių medžiagų“. Konkursą organizavo mokyklos soc. pedagogės I.Stonienė ir A.Lapinskienė. Dalyvavusios klasės ruošė programas vadovaudamosi konkurso nuostatais. Programoje turėjo dalyvauti kuo daugiau klasės mokinių, būti išradingais, programa turėjo atitikti nurodytą temą ir patikti dalyviams. Mokiniai su klasių vadovais buvo labai išradingi. Organizatorės pabuvojo popietėse „Kūčių valgiai“ (11b, 6b), „Retro Kalėdos“ (11a), „Kaip švenčia Kalėdas Flinstonai, Adamsai ir kt.“ (7c), „Naujus pasitinkant“ (7a, 7b, 6d), „Linksmas žiburėlis“ (8c). Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai balų surinko 7a ir 11a klasės. Visos konkurse dalyvavusios klasės buvo apdovanotos mokyklos direktoriaus pagyrimo raštais bei paskatinimo dovanomis, o nugalėjusių klasių žiburėlių organizatoriai gavo pagrindinius prizus – bilietus į teatrą, G.Varno spektaklį „Dekalogas“.