Žygis aplink Masčio ežerą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Žygis aplink Masčio ežerą

Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 27 – Pasaulinė turizmo diena. Ta proga, Telšiuose buvo organizuojami žygiai aplink Masčio ežerą. Šeštadienio rytą prie turizmo ir informacijos centro rinkosi Telšių miesto mokyklų geografijos mokytojai ir mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo jaunieji turistai su savo vadovu, geografijos mokytoju T. Ubartu.
Žygis prasidėjo simbolinio kojos padėjimu į lokio pėdą tuo pačiu sugalvojant norą. Borisevičiaus gimnazijos geografijos mokytoja-gidė L. Uosytė viso žygio metu pasakojo apie Telšių miesto istoriją bei kokią geografinę informaciją mums suteikia medžiai. Mokė orientuoti žemėlapį, išmatuoti šlaito dydį, nustatyti ežero vandens švarumą. Mokiniams buvo įdomu sužinoti kaip matuojamas upės tekėjimo greitis, kaip elgtis keliaujant kalnuose.
Žygio pabaiga vainikuota tuo pačiu kojos padėjimu į lokio pėdą. Tikėkimės, kad visų norams buvo lemta išsipildyti.