Virė, virė košę @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Virė, virė košę

Kategorija: Nekategorizuota

„VISUOTINĖ ŠVIETIMO SAVAITĖ: VIRĖ VIRĖ  KOŠĘ …“ 2009 m. lapkričio 16 – 20 dienomis

Ar dažnai susimąstote, ką valgote, kiek suvalgote ir kiek maisto išmetate į šiukšlių dėžę? Ar žinote, kad daugiau nei vienas milijardas žmonių pasaulyje kasdien badauja?

Lapkričio 16 – 20 dienomis visoje Lietuvoje, kaip ir dar 46 Europos šalyse, vyks akcijos, renginiai.
Svarbiausias „Visuotinės švietimo savaitės: Virė virė košę …“ akcentas – maisto rinkimas, kuris vėliau bus išdalintas sunkiau gyvenantiems mūsų mokyklos mokiniams.

Mokykloje vyks šie renginiai:

• Lapkričio 12 d. akcijos pristatymas visuotiniame mokinių tėvų susirinkime.
  • Lapkričio 16 d. (pirmadienį) – prieš pamokas mokinių prezidentūra pristatys maisto rinkimo akciją.
  • Lapkričio 16 – 20 d. renkami maisto produktai 206 kab.
  • Lapkričio 20 d. po 4 pamokų mokyklos kiemelyje akcijos baigiamasis renginys „AČIŪ“.
  • Lapkričio 20 d. – 23 d. maisto produktų  krepšelių paruošimas ir išdalinimas sunkiai gyvenantiems mokiniams.

Nebūkite abejingi ir padėkite tiems, kurie šalia mūsų!

Renginio organizatorių vardu direktoriaus pavaduotoja Janina Šalkauskytė
Plačiau apie renginį Lietuvoje rasite