Projektas „Aš keičiuosi kurdamas grožį“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Projektas „Aš keičiuosi kurdamas grožį“

Kategorija: Renginiai

Balandžio 22 d. Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje vyko socializacijos projekto „Aš keičiuosi kurdamas grožį“ pristatymas. Projektas pradėtas vykdyti 2008 m. birželio mėn. Projekto tikslas – plėtoti vaikų socializaciją kuriant gražią ir jaukią aplinką, ugdyti ir lavinti mokinių estetinį skonį bei požiūrį į grožio kūrimą, puoselėjimą ir saugojimą. Projektinės veiklos metu mokiniai, padedami mokytojų Danutės Vaitikaitienės, Danutės Narkienės, Vaidos Šepikaitės bei Remigijaus Viršilo, gražino savo rankomis sukurtais darbais mokyklos erdves.
Dar pernai mokyklos vidiniame kiemelyje buvo pasodinta keliolika rožių krūmų bei tulpių, kurių žiedais jau džiaugiamasi ankstyvą pavasarį. Dailės mokytojos V. Šepikaitės padedami mokiniai turėjo galimybę pamatyti, kaip panaudojant nedideles investicijas galima gražiai sutvarkyti aplinką, kokie nuostabūs gali būti seni daiktai, kai jiems suteikiamas antras gyvenimas.
Mokyklos koridoriai papuošti pačių mokinių pieštais ir įrėmintais tapybos, akvarelės bei šilko grafikos darbais. Už projektines lėšas įsigyta įrankių, kokybiškų medžiagų, visa tai brangiai kainuoja ir mokiniai negali patys nusipirkti. Turėdami galimybę iš kokybiškų medžiagų sukurti gražių darbų, technologijų mokytoja D. Vaitikaitienė su mokiniais dalyvavo rajono ir respublikinėje olimpiadose.
Pagrindiniai projekto rėmėjai – Telšių girininkija, padovanojusi mokyklai medienos. Iš jos mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojo R. Viršilo, gamino suolelius, kurie pastatyti mokyklos koridoriuose.
Mokiniai noriai įsitraukė į mokyklos gražinimą. Jų sukurti darbai ne tik puošia mokyklą, bet ir teikia pasididžiavimą bei pasitikėjimą savo jėgomis, skatina toliau kurti grožį aplink save bei jį saugoti ir puoselėti.

Projekto vadovė Isidora Stonienė

Nuotraukas apie projektą rasite FOTOALBUME.