OLWEUS PATYČIŲ IR SMURTO PROGRAMA @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

OLWEUS PATYČIŲ IR SMURTO PROGRAMA

Kategorija: Informacija

OLWEUS

Nuo 2009 metų rugsėjo 1 dienos mokykla dalyvauja tarptautinėje OLWEUS patyčių prevencijos programoje. Ši programa ir jos metu atliekami tyrimai plačiai pripažinti pasaulyje. OLWEUS programa yra įgyvendinama bendrojo lavinimo mokyklose, siekiant mažinti patyčių ir kitokio asocialaus elgesio apraiškas. Programos tikslas – mokyti visą mokyklos personalą atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti siekiant sumažinti patyčių ir kitokio asocialaus elgesio apraiškas mokykloje.
Programos įgyvendinimo trukmė – 18 mėn. Programoje dalyvauja visa mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai, tėvai ir globėjai. Šiuo tikslu mokyklos aplinka pertvarkoma taip, kad mažėtų patyčios, mažėtų aukų skaičius, gerėtų mokinių tarpusavio santykiai.

Daugiau informacijos rasite čia..