MOKYKLA TĖVAMS IR AUKLĖTOJAMS @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

MOKYKLA TĖVAMS IR AUKLĖTOJAMS

Kategorija: Skelbimai

„Mokykla tėvams ir auklėtojams“ tai susitikimų programa visiems, kas ieško būdų užmegzti gilesnius ir šiltesnius santykius su vaikais. Programos pagrindinis tikslas – tėvų palaikymas bei pagalba kasdieniniame bendravime su vaikais. Tai geresnių bendravimo įgūdžių mokymasis, galimybė susimąstyti apie savo auklėjimo būdus, pasidalijimas patirtimi, o tai yra maži žingsneliai link gilesnių santykių, kurie sukuria pasitenkinimo, tarpusavio artumo jausmą. Tai taip pat dialogo mokymasis ir ryšių, grindžiamų tarpusavio pagarba, formavimas.
Pagrindinis „Mokyklos tėvams ir auklėtojams“ šūkis – auklėti reiškia mylėti ir reikalauti.

Metodas – auklėjimo įgūdžių mokomosios grupės tėvams. Tai psichologinio mokymo užsiėmimai, kurie susideda iš trumpų aptarimų ir teminių įvadų, o jų pagrindą sudaro pratimai ir vaidmeniniai žaidimai. Vertingu mokomuoju elementu tampa dalyvių pasidalijimas patirtimi ir praktiškas naujų įgūdžių taikymas atliekant namų darbus.

Grupės dalyvių skaičius – 12-15 asmenų (tėvų).

Užsiėmimų pradžia 2010-01-05 (antradienį) 17.30 val. Vieta – „Džiugo“ vidurinė mokykla.
Numatoma užsiėmimų pabaiga 2010-03-16.

Vieno užsiėmimo trukmė apie 3 valandas (su 0,5 val. pertrauka).

Registruotis pas „Džiugo“ vidurinės mokyklos socialines pedagoges iki 2009-12-16 tel. 51737.

Užsiėmimus ves psichologė Aušra Lesnickaitė.